Váš specialista na Mostecko ale také Louny, Litoměřice a Prahu!

Zasíťovaný stavební pozemek v Lužicích u Mostu (EČ: 4015)

Prodej zasíťovaného pozemku v obci Lužice, která je dnes jednoznačně tou nejhezčí a pro život nejpříjemnější ze všech obcí spádové oblasti města Most, které je vzdáleno jen 10 km a Vy můžete svůj život a své bydlení prožít v bezpečné a krásné lokalitě. Zde můžete spojit bydlení s chalupařením. Blízkost rozsáhlých luk s pasoucím se skotem a koňmi, ale také rybníky, přehrada a lesy Vás určitě osloví. Námi nabízená lokalita nabízí ten nejhezčí výhled do okolí a na blízké rybníky. Pozemek má výměru 1000 m2, na pozemku je přípojka el. energie, na hraně pozemku je kanalizace a voda. Aktuálně jsou volné poslední 2 pozemky! Rádi Vám osobně sdělíme více, využijte tuto neopakovatelnou příležitost pro Vaše nejlepší bydlení !

Ing. Petr Šatra

Ing. Petr Šatra

jednatel společnosti
Telefon: +420 602 429 550
E-mail: satra@realcapital.cz

Dotaz makléři

Dotaz mákléři
Opište kód z obrázku captcha


Cena:975 Kč
(Cena za m2)
Typ zakázky:Prodej
Typ nemovitosti:Pozemek
Podtyp nemovitosti:Stavební bydlení
Typ vlastnictví:Osobní
Plocha pozemku:1000 m2
Kabelová televize:Ano

Umístění na mapě


Podobné nemovitosti

 • Stavební pozemek pro rodinný dům v Ústí nad Labem - Neštěmicích

  Prodej | Pozemek

  390 Kč

  Blízko do přírody, blízko do města. Nabízíme jižně orientovaný, mírně svažitý pozemek o velikosti 1808 m2. Dle územního plánu je pozemek určen k zástavbě pro individuální bydlení. Pozemek je přiraven k výstavbě...

 • Stavební pozemek ve Vtelně

  Prodej | Pozemek

  1 305 000 Kč

  Výjimečný pozemek v Mostě - Vtelně, výměra 870 m2, oplocený, rovinatý (30 cm ornice), inženýrské sítě: voda, kanalizace, el. energie. Cena 1 500 Kč/m2, tj. 1 305 000 Kč. Mimořádná nabídka v žádané lokalitě!